Akdeniz ve Ege nin birleştiği noktada doğa harikası koyları adaları yemyeşil yamaçları ve 4 km sahil şeriti olan çok özel bir bölgede Çalış plajında bulunmaktadır.Ayrıca Çalış plajı gün batımının en güzel seyredilebildiği yerdir.

     Denize mesafemiz 100 metredir.Ayrıca hotelimiz çeşit çeşit ağaçların bulunduğu bol yeşilli bir bahçe içerisinde gürültüden uzak şık modern bir yapıdır.

Odalarımız büyük teraslı, balkonlu , Fransız balkonlu, havuz manzaralı, dağ manzaralı, açık renklerde sade, şık tasarımlı geniş ve aydınlıktır.

     Şehir merkezine 4 Km. uzaklıkta olan hotelimizden Dalaman hava alanına 45 Km, Ölüdeniz'e 15 Km. yol gidilerek ulaşılabilir.

Hotelimizde 28 oda yer almaktadır , 3 aile odası(çocuk odalı) , 1 geçişli oda ( baglantılı oda) , 5 triple( 3 kişilik oda) ve 19 çift kişilik standart odamız bulunmaktadır.

     Odalarımızın tümünde Tv.,Uydu yayını, Telefon, Klima, 24 Saat Sıcak Su ,Kablosuz İnternet Bağlantısı, yeni banyo, mini buzdolabı (isteğe bağlı) bulunmaktadır.

     Ayrıca genel alanlarda da internet erişimi ücretsiz olarak sunulmaktadır. Açık havuz ve çocuk havuzu, restaurant, havuz bar mevcuttur.

     Otelimiz oda kahvaltı ve yarım pansiyon konseptinde hizmet vermektedir.